Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Teachers Login Form

 

Pupils Login Here

Pupils Login Form

 شرکت مهندسی سینور راد دانش با نام تجاری سینوراد در سال 1389 با شماره ثبت 388888 به منظور آسان سازی روشهای انجام کار در صنایع ایران تاسیس و انجام فعالیت های مدیریتی و آموزشی را در دستور کار خود قرار داد.

توسعه تفکر جامعه از ارزشمندترین هدفهای ما است.

ما همواره می کوشیم تا بهترین شیوه انجام کار را به مشتریانمان ارائه نموده و در این راه با استفاده از نوآوری در خلق راههای جدید پیشگام باشیم. متعهد می شویم تا محیطی پر انگیزه بر سازمان حاکم بوده، به عملکرد افراد ارج نهاده و پاداشی شایسته به آنها داده شود.

ما برای همه افراد، در سطح جامعه و سازمان ارزش و احترام قائل هستیم به طوری که زمینه وفاداری مشتریان فراهم آید. تضمین می کنیم  عملکردی بسیار عالی ارائه نموده به گونه ای که رضایت مشتریان به طور کامل برآورده شده و شرکت روز به روز مسیر ترقی و تعالی را بپیماید.

می کوشیم تا عالی ترین روشهای آمورشی را ارائه نموده و با رابطهای صمیمی به عنوان یک مرکز علمی پژوهشی به فعالیت خود ادامه دهیم. محتوای شرکت بر این است که بر گستره و دانش جامعه و خود بیفزاید و در راستای غنی سازی فرهنگ کشور از هیچ کوششی فروگذار نباشد.

ما می کوشیم تا از تخصص نسبتاً بالایی برخوردار باشیم و به عنوان مسئولان شرکت همواره به دیدگاه مشتریان ارج می نهیم.

صداقت در گفتار، رعایت انصاف، پایداری به وعده ها، احترام به افراد و تشویق آنها به کنجکاوی هرچه بیشتر از اصول نیک نامی ما خواهد بود.

 

 برنامه بلند مدت:

 

با توجه به اهمیت دانش و محدود بودن صنایع فسیلی، شرکت مهندسی سینوراد، تولید علم برای ارتقاء سطح علمی جامعه و خود در دستور کار قرار داده است و صادرات علم را به کشور های دیگر در برنامه بلند مدت خود خواهد داشت.

 

 

 چارت سازمانی شرکت سینوراد